"Jam treguar njeri i keq!" Aktori i njohur i jep fund jetës, hidhet nga ura

15/05/2019 - 17:22

Aktorii cili ka luajtur në filmat "Thor" dhe "Terminator: Salvation", Isaac Kappy i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një urë në Arizona të hënën.

Mediat konfirmuan të martën se aktori 42 vjeçar, u godit nga një kamion, pasi u hodh nga Ura në Rrugën Transwestern ku gjeti vdekjen. 24 orë para vdekjes, Kappy kishte postuar një deklaratë të gjatë në Instagram ku shkruante:

"Unë nuk kam qenë një njeri i mirë, kam qenë abuziv ndaj njerëzve që më donin. Kujdes nga njeriu që nuk ka asgjë për të humbur, sepse nuk ka asnjë për të mbrojtur. Gjatë javës së kaluar, përmes një këndvështrimi që duhet të kishte ndodhur shumë vite më parë, kam arritur në disa përfundime të zymta për karakterin tim. Unë besoja se isha një njeri i mirë. Nuk kam qenë një njeri i mirë. Në të vërtetë, kam qenë një njeri shumë i keq gjatë gjithë jetës sime, kam përdorur njerëz për para. Unë kam tradhtuar shumë njerëz dhe shumë që më besonin. Unë kam shitur drogë. Kam borxhe. Unë kam abuzuar me cigare, drogë dhe alkool".

Kappy ishte një përdorues droge dhe në vitin 2018 u bë subjekti kryesor i mediave pas akuzave se kishte sulmuar vajzën e Michael Jackson, Paris, duke i vënë asaj duart në grykë për ta mbytur gjatë një feste.

Ai po investigohej nga policia e Los Angeles pasi kishte kërcënuar Paris Jackson dhe shumë të famshme të tjera. 42-vjeçari gjithashtu ka akuzuar publikisht Seth Green se është pedofil.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.