Jennifer Aniston feston 50-vjetorin me ish-bashkëshortin dhe ish-të dashurin

12/02/2019 - 12:03

Jennifer Aniston ka festuar 50-vjetorin e lindjes dhe është rrethuar nga njerëzit e saj më të dashur.

Midis të ftuarve në festën e yllit të Hollywood-it, ishin ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt dhe ish-i dashuri John Mayer. Gjithashtu e ftuar ishte edhe ish-e fejuara e Pitt, Gwyneth Paltrow.

Çifte të tjera në festë përfshinin Katy Perry dhe Orlando Bloom.

Ndërsa mungonte ish bashkëshorti i Aniston, Justin Theroux. Ai dhe Aniston u ndanë një vit më parë, menjëherë pas 49 vjetorit të aktorit.

Por respekti mes tyre vazhdon të qëndrojë. Ndonëse nuk ishte në festë, Justin e uroi për ditëlindje aktoren në një postim në Instagram të hënën.

"I uroj gëzuar ditëlindjen kësaj gruaje të fortë, shumë të dashur, të sjellshme dhe të qeshur. Të dua B.", shkroi ai.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ka pranuar gjithmonë që nuk është këngëtar por disa këngë të publikuara nga aktori i humorit, Bes Kallaku kanë rezultuar hite shumë të

Enca është një nga këngëtaret më të komentuara në tregun muzikor shqiptar.

Genc Prelvukaj është një ndër reperët më të spikatur të skenës shqiptare.

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare.

Një video e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri teksa këndonte në një lokal në Bllok bashkë me këngëtaren Eneda Tarifa, u bë virale

Prej vitesh tashmë operacionet plastike janë kthyer në modë dhe janë bërë të zakonshëm sidomos për vajzat e ekranit dhe këngëtarja Besa K

Artisti durrsak, Olen Çesari është një nga personazhet publikë që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm përtej kufijve

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f