Jennifer Aniston hap llogari në Instagram, poston foto me "Shokët"!

15/10/2019 - 22:51

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,. Ajo ishte e vetmja që i mungonte Instagram-it, pasi të gjithë kolegët e saj kishin një llogari të tyren.

Tashmë do të kemi mundësi ta ndjekim vetë aktoren dhe jo faqet e fansave të saj, për të mësuar të rejat më të fundit nga puna, jeta e përditshmëria e Jennifer. Menjëherë sapo e ka hapur llogarinë, aktorja ka mbledhur plot 129 mijë ndjekës të cilët vazhdojnë të rriten!

Jennifer ka publikuar edhe foton e parë me kolegët e serialit “Friends”, duke i përshëndetur fansat e saj.

“Dhe tani jemi dhe SHOKË Instagram-i. Përshëndetje Instagram!”,- ka shkruar aktorja në postim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çifti shumë i famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt u divorcuan 3 vite më parë, mirëpo asnjëherë s’kanë mundur të shkëputen plotësisht pë

Një rrëfim mbi të kalurën e Angela Martini dhe nënës së saj është përmbledhur në një libër i shkruar nga vetë modelja, “Dashuri, Shpresë,

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kësht

Çagatay Ulusoy, aktori turk i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari", pothuajse nuk njihet

Demi Lovato duket se po gjen qetësi pas problemeve me drogën, ku për pak humbi jetën nga mbidoza rreth 1 vit më parë.

"I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Më sa shoh, as gruaja jote nuk ka".

Kim Kardashian së shpejti do të hedhë në treg bashkëpunimin e dytë me grimierin shqiptar, Mario Dedivanoviç.

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e

Modelja e njohur, Angela Martini, ka shkruar një libër të quajtur “Dashuri, shpresë, dritë”.

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g