Jennifer Lopez këndon me të bijën, videoja po pushton rrjetin

14/05/2019 - 11:36

Emme Maribel Muñiz, vajza 11-vjeçare e Jennifer Lopez dhe Marc Anthony duket se do të ndjekë hapat e prindërve të saj. Ajo ka trashëguar talentin e prindërve dhe ka një zë të mrekullueshëm.

Këtë gjë e ka treguar JLo përmes një videoje të postuar në Youtube, ku shfaqen prapaskenat për përgatiten e performancën live të këngës "Medicine".

11-vjeçarja hyri në studio gjatë kohës që këngëtarja praktikonte vokalin nën tingujt e pianos dhe më pas i sugjeroi të bijës të këndonte këngën "If i ain't got you", të Alicia Keys.

Ajo që i habiti të gjithë nga kjo performancë e jashtëzakonshme ishte vokali shumë i fuqishëm i Emme! Videoja në Youtube ka arritur rreth 2 milionë klikime dhe të gjithë kanë mbetur të surprizuar nga talenti i vajzës së Lopez.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Duffy, ka treguar se është droguar dhe dhunuar pasi është mbajtur peng për ditë me radhë.

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu.

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba

Ka eksperimentuar shumë dhe ekrani duket se është një pjesë e pandarë e Eva Muratit, pasi ka nisur fillimisht me spotet publicitare të nd