Jonida Maliqi do të shfaqet si prezantuese në "Top Channel"?

19/09/2018 - 15:06

Jonida Maliqit do të rikthehet si prezantuese, e këtë radhë në "Top Channel"? Një "Instastory" ka mjaftuar për të ngritur dyshimet mbi një rikthim të mundshëm të këngëtares, por në rol tjetër.

Videoja është publikuar nga vetë Jonida, pavarësisht se nuk zbulohet diçka konkrete. Mendohet se në ekranin e televizionit kombëtar do të rikthehet emisioni i të dielës, por ende nuk është vendosur për emrin. Megjithatë nga partitura që ka në dorë Jonida, emërtimi fillestar është "Të diel".

Mbledhjet me grupin që do të jetë pjesë e këtij projekti janë shtuar së tepërmi ditët e fundit. Emrat që dallohen edhe në videon e publikuar janë disa nga më të njohurit në sferën televizive: Edi Manushi, Jonida Maliqi, Fjoralba Ponari, Ervin Kurti, Nevina Shtylla, etj. Për disa ditë pritet konfirmimi për projektin në fjalë dhe emrat që do të jenë pjesë e tij.

Jonida ka pasur disa eksperienca të mëparshme në prezantim me "Dancing with the stars" dhe bashkëdrejtuese në "Dua vendin tim" me Xhemin Shehun dhe Marin Orhanasin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi