Jonida Maliqi prezanton motrën, edhe ajo shumë stylish (FOTO)

19/07/2019 - 09:43

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën private.

Mirëpo, ditën e djeshme Jonida ka postuar një foto të motrës së saj duke i kushtuar një dedikim.

"Gjysma ime më e mirë", shkruan Jonida për të motrën, Xhilda, e cila duket si versioni biond i këngëtares.

Madje të dy motrat mesa duket janë fashionista, pasi edhe Xhilda shfaqet e veshur shumë stylish. 

Jonida ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën e cila jeton jashtë vendit, gjë që e ka treguar në shumë intervista.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një puntatë “Kuq e Zi” në “Shiko kush Luan” na ka argëtuar pa masë këtë të shtunë mbrëmë, por edhe personazhet e ftuar kanë transmetuar e

Pas shumë aludimeve në mediat rozë, Young Zerka ka pranuar lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati, që për hir të së vërtetës i numëron plot

Reperi i njohur dhe shumë i dashur, MC Kresha do t’i japë fund beqarisë këtë të diel sipas Prive.al.

Prej kohësh, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur.

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mark Frroku, i dënuar deri pak kohë më parë

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.