Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shtyjnë ceremoninë e dasmës

10/01/2019 - 10:17

Çifti i ri, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber e kanë lënë përkohësisht në pritje ceremoninë e dasmës dhe atë fetare.

Një burim i afërt i Bieber tha se çifti është në pritje të kohës së përkryer për ta bërë këtë. Ndërsa shtoi se ata shpresojnë që sa më shpejt të bëhet ceremonia, aq më mirë do jetë.

Sipas "People", këngëtari dëshironte ta bënte martesën e dytë në janar, megjithatë, do të zgjedhin për një datë të mëvonshme.

"Ata po mundohen të rregullojnë oraret e të gjithë miqve dhe familjarëve të tyre për t'u siguruar që do rrethohen nga njerëzit që duan. Nuk e kanë me nxitim. Tashmë janë të martuar ligjërisht, por duan të bëjnë një festë të madhe me të dashurit e tyre",-tha burimi.

Justin i propozoi Hailey në korrik të vitit të kaluar gjatë një udhëtimi romantik në Bahamas. Këngëtari befason bashkëshorten e tij modele duke i dhënë një unazë 500.000 dollarë dhe u celebruan në një ceremoni sekrete në një gjykatë të qytetit të New York në shtator.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sfidës më të re të postimeve në rrjetet sociale, nën hashtagun “10 years challenge”, i është bashkuar edhe moderatorja simpatike e progra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në eventet sportive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo është bërë pjesë e sfidës më të re të rrjeteteve sociale, e cila konstaton në publikimin e një

Balerina e njohur Klaudia Pepa publikoi një ditë më parë një foto ku ishte e veshur me një fustan madhështor teksa e mbante në ajër koleg

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi është bërë përsëri baba. Sot kanë ardhur në jetë binjakët Elia dhe Erald.

Këngëtarja e njohur nga Barbados, Rihanna, emri i plotë i së cilës është Robyn Rihanna Fenty, ka çuar në gjykatë babain e saj Ronald Fent

Një prej këngëtareve më të njohura në Serbi, Mina Kostiç ka mbajtur të fshehtë identitetin e saj të vërtetë për një kohë të gjatë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura showbiz-it.

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në vend që ka ditur gjithmonë të jetë në fokus të mediave, jo vetëm për shkak të angazhimit pro