Justin Bieber i këndon serenatë në rrugë të fejuarës (VIDEO)

19/09/2018 - 19:18

   Çifti shumë i përfolur po qëndrojnë në Angli këto ditë.

E në një nga daljet e shpeshta bashkë, këngëtari Justin Bieber ka vendosur që në publik t’i këndojë disa këngë me kitarë të fejuarës së tij, modeles Hailey Baldwin.

Sigurisht se shumë kalimtarë janë ndalur për ta parë këtë moment e kanë bërë edhe xhirime, ndërsa Bieber shihet vetëm me kitarë, ulur përballe Baldwin.

Këto ditë po flitet se dyshja madje janë martuar dhe se shumë shpejt do të bëjnë edhe ceremoninë e dasmës.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena, e cila u shpall “Miss Kosova” në vitin 2010.

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët

Catriona Gray ka mposhtur 93 konkurrente dhe ka rrëmbyer kurorën e Miss Universe 2018.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka festuar sot 39- vjetorin e lindjes.

Janë të rralla rastet kur nënë e bijë janë bashkë në ekran, por edhe kur janë veç njëra-tjetrës nuk shpëtojnë kurrë nga pyetjet për rapor