Justin Timberlake anullon koncertet: Akordet e vokalit nuk janë mirë

06/12/2018 - 15:20

Këngëtari i famshëm Justin Timbelake ka njoftuar fansat se ka shtyrë turnetë e tij për shkak të problemeve shëndetësore.

Justin shkruan në Instagram se nuk do të jetë para fansave deri në vitin e ardhshëm prej ftohjes së akordeve të vokalit.

37-vjeçari bën me dije se një gjë të tillë ia kanë këshilluar mjekët.

"Hej, jam i sigurt që ju keni dëgjuar se kam shtyrë disa turne. Akordet nuk janë në rregull, prandaj mjekët më kanë këshilluar që të pushoj dhe mos të merrem me aktivitete. Më vjen shumë keq, dua të kthehem në skenë dhe po bëj gjithçka që mundem për t’u kthyer shpejt. Faleminderit për mirëkuptimin", shkruan Timberlake.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vetëm pak ditë më parë zëdhënësit e këngëtares Adele kanë publikuar lajmin se ajo dhe bashkëshorti i saj Simon Konecki janë ndarë pas 8 v

Kantautori shqiptar Ermal Meta do të shkëputet muzika dhe do t’i japë vetes një pushim të gjatë 2-vjeçar.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku e ftuar në studion e lajmeve në News24, ka zbuluar gjininë e fëmijës që pret të sjellë

Pas komenteve negative lidhur me aftësinë e saj prindërore, këngëtarja e famshme, Pink ka marrë një vendim drastik!

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media.

Pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Rudina” Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të ditur Drejtori i Programacionit të “TV Klan

Fansat kanë sulmuar me komente Kylie Jenner në një nga fotot e fundit që ajo ka postuar në Instagram pasi ka dështuar haptazi me Photosho

Më 19 prill, Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunimin e parë i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.