Kanye do shtatë fëmijë, Kim: Jo faleminderit!

16/10/2018 - 18:02

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Gjatë një vizite tek Presidenti i Ugandës, Kanye West dhe Kim Kardashian kanë mbetur në një situatë të sikletshme.

Ndersa ata ishin duke folur, presidenti Yoweri Museveni i ka pyetur se sa fëmijë kanë. Kanye është përgjigjur menjehere: “Kemi tre, po une dua të kem shtatë fëmijë”.

Bashkëshortja e reperit, e cila do të mbushë 38 vjeç këtë të diele, ka mbetur e shokuar nga ky lajm.

Kim menjëherë ka reaguar, duke thënë: “Unë nuk do të doja shtatë!”

Çifti ka tre fëmijë, North, Saint dhe vajza e vogël, e cila ka ardhur në jetë nga nëna surrogate, Chicago.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f

Aktori i famshëm, Orlando Bloom ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills për 8.9 milionë dollarë.

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të

Adi Krasta është një ndër moderatorët më të suksesshëm të Shqipërisë pavarësisht viteve që ikin.

Këngëtarja angleze e shumë hiteve Adele ka njoftuar së fundmi se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki.

Pas martesës së zhurmshme, shumë shpejt filluan të dalin thashetheme se Priyanka Chopra është shtatzënë.

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.