Kate Middleton “tradhtohet” nga takat e larta (FOTO)

Postuar: 17/03/2013 - 17:32

LONDER, 17 mars 2013 – Taka e lartë e këpucëve “tradhton” dukeshën e Kembrixhit.

Kate Middleton, së bashku me të shoqin, princin William mori pjesë sot në paradën ushtarake të organizuar në kazermën Hampshire, me rastin e ditës së Shën Patricit.

Ndërsa dukesha ishte duke përshëndetur ushtarët, një nga takat e këpucës i ngeci në një nga gropat e pusetës aty pranë.

Për disa minuta me rradhë gruaja e princit William, duke u mbajtur tek krahu i të shoqit, u përpoq të nxirrte takën nga puseta dhe pasi ia doli mbanë me sukses rinisi të përshëndeste ushtarakët.

/m.b. Agjencia e Lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Marina Vjollca duket se do t'i thotë lamtumirë televizionit "Top Channel".

Gazetarja e njohur Ilva Tare ia ka dalë mbanë ta mbajë të bijën larg syrit të publikut për 2 vjet me radhë.  

Dy persona humbën jetën, ndërsa 120 të tjerë u plagosën gjatë tërmetit që ra mbrëmjen e djeshme në ishullin Kos, në Greqi.

Prej ditësh tashmë aktorët e “Portokallisë” vijojnë turin në qytete të ndryshme të vendit duke dhuruar performancat e tyre.

E ndërsa Maldivet të konsideruara si ‘parajsa mbi tokë’ janë kthyer në destinacionin e preferuar të pushimeve për VIP-at, Alketa Vejsiu k

Me nisjen e sezonit të ri televiziv në shtator, pas muajve të verës, pritet të ndezë motorët edhe edicioni i katërt i spektaklit “Dance W

Prej vitesh me radhë kemi dëgjuar shpesh për vetëvrasjen e shumë prej yjeve të botës muzikore.

Aktorja sexy nga Durrësi Olta Gixhari, si pjesë e jurisë së festivalit të filmit ndërkombëtar “PriFilm Fest” në Prishtinë, ësht

Një nga lajmet më të diskutuara të muajve të fundit ka qenë marrëdhënia e reperit Majk dhe Majlindës, ish-të dashurës së tij.

Bora Kokëdhima, vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima njihet si stiliste e re në fushën e modës shqiptare.