Kate Middleton shtatzënë për herë të katërt?

18/09/2019 - 15:11

Thashethemet për një fëmijë tjetër në "Kensington Palace" sa vijnë dhe shtohen. Mediat britanike të cilat citojnë njohës shumë të mirë të familjes mbretërore, zbulojnë tre sinjale që mund të tregojnë se Kate Middleton është shtatzënë për herë të katërt dhe që njoftimi zyrtar është i pritshëm.

E dhëna e parë u shfaq ditën kur Kate dhe princi William shoqëruan dy fëmijët më të mëdhenj në shkollë. Dukesha kishte një model të ri flokësh dhe sa herë që kjo ka ndodhur në të shkuarën, ka pasuar një njoftim për një fëmijë.

E dhëna e dytë për një shtatëzani të re, të mundshme, duhet kërkuar në agjendën e takimeve të ardhshme të dukeshës, që është mbyllur. "Do të marrë kohë të lirë",- kanë thënë burime nga pallati mbretëror por ka nga ata që kujtojnë se shtatzënitë e mëparshme të Kate kanë qenë të komplikuara. Dukesha gjithnjë ka vuajtur nga të vjellat e mëngjesit dhe kjo kohë e lirë që ajo ka marrë mund ti dedikohet një shtatëzanie të re. 

Ndërsa e dhëna e fundit vjen nga princesha Charlotte. Sipas mediave britanike, princesha 4 vjeçare vazhdon t'u tregojë të gjithëve në shkollën e saj se mami do t'i bëjë një motër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Angela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu.

Iris Luarasi ishte një ndër të ftuarat e kësaj puntate në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një fakt interesant lidhur me disa nga ish-stu

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive, p

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë