"Ke përdorur ndonjëherë drogë?" Blogeri i njohur nga Durrësi e pranon hapur (VIDEO)

12/09/2019 - 20:36

Blogeri i njohur durrsak Olti Curri do të jetë i ftuar në programin ‘3shat’ në Vizion Plus.

Mes pyetjeve interesante për marrëdhënien e tij me Noizy-n pas sherrit online që pati me reperin, Olti Curri iu përgjigj edhe një kurioziteti të Bora Zemanit.

Kjo e fundit i bëri një pyetje mjaft të sikletshme që jo çdo kush do të kishte dhënë përgjigjen e Oltit:

“Ke përdorur ndonjëherë drogë”?, e pyeti moderatorja.

“Po, kam përdorur!”, u përgjigj sinqerisht Olti Curri pa asnjë hezitim për të zbukuruar përgjigjen e tij.

Nuk e dimë nëse i druhej makinës së të vërtetës, për të dhënë këtë përgjigje, gjithsesi kurioziteti ynë është të dimë për raportin e tij me Noizy-n pas sherrit të bujshëm.

 
 
 
 

 
 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas deklaratës së Salsano Rrapit në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli”, ku tha se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte

E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”.

Ditën e djeshme, këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha publikoi në Instagram një video ku shfaqej në një avion privat teksa bënte kë

Blogeri i njohur nga Durrësi, Olti Curri kohët e fundit ka ndryshuar fizikisht pasi ka humbur shumë peshë.

Ndarja e papritur e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëri bujë të madhe në media pasi erdhi vetëm pak muaj pas martesës e pas 10 vitesh das

Adelina Ismaili i ka bërë një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, Vali Krasniqi.

Delinda Zhupa ishte një nga ikjet më të fundit nga "Portokallia" për një projekt të ri në Tv Klan.

Këngëtarja Nicole Scherzinger fitoi famë si liderja e grupi të vajzave "Pussycat Dolls" duke shitur 15 milionë albume dhe 40 milionë këng

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio