Keibler dëshiron të bëhet aktore

14/12/2012 - 11:04

 

Ish-mundësja Stacy Keibler dëshiron të bëhet një yll i ri në Holivud. Ka kërkuar nga i  dashuri, aktori George Clooney, që t’ia aranzhojë bisedat me agjentët e tij. Të gjithëve po u ankohet se i ka ardhur në ‘majë të hundës’ së qeni bukuroshe, e cila është vazhdimisht nën hijen e tij.“Më ka tërhequr sepse ishte sportiste. Kurrë nuk i kam dashur femrat e fiksuara pas bukurisë, ndërsa ajo më dukej natyrale,” tha Clooney për 33-vjeçaren Stacey.

Por qysh kur kanë filluar të jetojnë së bashku Stacey e ka zemëruar aktorin, sepse ajo kishte blerë një solarium dhe e kishte vendosur në dhomë. Ka filluar të injektojë botoks për të "hekurosur" rrudhat përreth syve. Modelistja shkon për korrigjime trupore në fshehtësi. Ajo nuk dëshiron që aktori 51-vjeçar ta zbulojë këtë, pasi që ylli i filmit “Ocean’s Eleven” vlerëson vetëm bukurinë natyrale. Kujtojmë se Clooney, vetëm një muaj pasi u nda nga aktorja italiane, Elisabetta Canalis, në vitin 2011, filloi romancën me Stacy Keibler.

Por, mbetet të shihet nëse do të vazhdojë me këtë lidhje Clooney, pasi dihet fare mirë se ai shumë shpejt mund të ndërrojë mendje e të ndahet nga ish-mundësja, gjë të cilën e ka bërë me shumë të dashura që ka pasur në jetë.

“Beqari i amshueshëm” aktualisht është i zënë me punën e regjisorit në filmin "The Monuments Men", në të cilin, përveç tij, do të luajnë edhe Daniel Craig, Bill Murray, John Goodman dhe Cate Blanchett.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital