Keira Knightley është bërë nënë për herë të dytë

16/09/2019 - 21:43

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Ka qenë pikërisht Daily Mail që ka zbuluar lajmin, teksa ka fotografuar artisten me bashkëshortin James Righton duke shtyrë karrocën me anëtarin më të ri të familjes, për të cilin ende nuk dihet gjinia. Dihet që për Knightley fshehtësia në këto raste nuk është një risi.

Edhe kur lindi vajza e parë Edie, në 2015, ajo nuk njoftoi zyrtarisht për lindjes, duke evituar edhe njoftimet sociale dhe ekskluzive në media të çfarë do lloji.

Me pak fjalë një vëmendje e pazakontë për privatësinë e saj dhe nevojën për të jetuar disa momente të jetës vetëm me njerëzit më të afërt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.