Keisi mesazh të koduar për Stresin: Ti e njollose dashurinë tonë

22/09/2019 - 18:34

Ish-bashkëshortja e reperit Stresi, Keisi mesa duket e ka të vështirë që të kalojë lehtë ndarjen. Ajo ka postuar një foto të një seriali turk “Hercai”, i cili flet për një dashuri të ndaluar.

“Ti e njollose dashurinë tonë. Edhe po të doje nuk do të mund ta rishkruaje sërish këtë dashuri”, është një fragment nga seriali, të cilin Keisi ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj.

Çifti përflitet se janë ndarë prej kohësh, pasi Keisi është kthyer për të jetuar në Kanada, ndërsa Stresi jeton në Kosovë. Dyshimet nisën që pas daljes së Stresit nga burgu. Kejsi i dha e para sinjalet. Ajo fshiu të gjitha fotot me Stresin, hoqi mbiemrin “Lushaj” nga bio në Instagram, dhe nuk e ndiqte më reperin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.