Këngëtari goditet nga një makinë, përfundon në spital

Postuar: 16/10/2017 - 13:49

 Ed Sheeran është rrëzuar nga një makinë në Londër, këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtari shkruan mirror.

26-vjeçari ishte duke hipur në biçikletë kur u rrëzua dhe kishte thyer krahun e djathtë, gjë që mund t'i vinte në rrezik planet e ardhshme të turneut.

Ylli i muzikës konfirmoi lajmin e trishtuar me një post në Instagram, ku tregonte krahun e djathtë të mbështjellë me një suva të bardhë dhe krahun e majtë të varur në një fashë të marinës.

"Unë kam pasur një aksident me biçikletë dhe jam duke pritur disa këshilla mjekësore, të cilat mund të ndikojnë në disa nga shfaqjet e mia të ardhshme", shkruan ai

Duket se incidenti ndodhi këtë mëngjes kur Ed po ecte nëpër rrugët e Londrës.

Ai do të luajë një mori datash turne në Azi gjatë dy javëve të ardhshme, të cilat mund të anulohen nëse ai nuk është në gjendje të kryejë me krahun e thyer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton