Këngëtari i njohur baba për herë të dytë

Postuar: 18/02/2018 - 17:07

   Adam Levine dhe Behati Prinsloo janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari britanik i grupit “Maroon 5” dhe engjëlli i “Victoria Secret’s”, u bënë prindërit e një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Joy Greys.

Çifti u martua në vitin 2014 ndërsa dy vjet më vonë u bë baba i vajzës, Daddy Rose gjersa këtë vit do të festojnë përvjetorin e tyre të katër të kurorëzimit.

Biondina bukuroshe është e vetmja femër që arriti t’i rrëmbejë zemrën e artistit ndër më të kërkuarit në botën e show bizit ndërkombëtar. Adam Levine kujtojmë se është duke punuar në albumin e ri me anëtarët e bendit, të cilin do ta nxjerrin në shtije gjatë fundit të vitit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko