Këngëtari shqiptar kërcënon kameramanin e ABC News-it: Do të ta thyej kamerën

01/08/2018 - 12:23

Një incident ka ndodhur në emisioni "Edicioni veror" në ABC News, gjatë intervistës së gazetares me këngëtarin shqiptar Seven Saraçi.

Në momentin që gazetarja i është afruar për t’i bërë disa pyetje, Seven i revoltuar ka kërcënuar kameramanin se do t’i thyente kamerën nëse nuk e fikte. "Do ta thyej kamerën? Do ta thyej?", dhe ngrihet në këmbë.

Lidhur me këtë incident gazetarja është shprehur se prej 2 orësh po e prisnin reperin dhe se prej tij nuk kishin marrë asnjë mesazh anulimi për intervistën.

"Duke qenë se Seven konsiderohet si këngëtar i momentit që gjeneron shumë klikime në Youtube menduam ta intervistonim nga afër. Pas 2 orësh në pritje të tij dhe pas asnjë mesazhi anullimi paraprak ndodh edhe ky incident", u shpreh ajo.

Nga ana tjetër, Seven ka reaguar përmes disa postimeve në InstaStory, ku shkruan se kamera nuk kishte leje për t’u futur në një zonë private ndërsa tregon se e kishte të pamundur të bënte intervistë pasi ishte me grip, gjë të cilën ia kishte thënë edhe gazetares, siç duket nga fotoja e bisedës së tyre në Whats app.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.