Këngëtarja e famshme rrëfen varësinë ndaj drogës dhe problemet shëndetësore

Postuar: 07/12/2017 - 21:21

   Këngëtarja Fergie ka folur me guxim për luftën e saj ndaj varësisë prej narkotikëve.

Fergie ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën me psikozën dhe demencën.

Gjatë kohës së ndarjes nga ish-bashkëshorti, Fergie ka zbuluar se si në moshë të re nuk e kishte aspak të lehtë.

Ajo thotë se eksperimentet me drogë e sollën deri te problemet e vështira shëndetësore.

“Kisha prekur fundin. Kam vuajtur nga psikoza dhe demenca. Kisha halucinacione”, ka pranuar Fergie.

Ajo ka zbuluar edhe pasojat që kishte bartur pas konsumimit të drogës.

“Doja të ulesha në hapësirë të mbyllur ku më shfaqeshin bletë dhe lepuri”, ka thënë këngëtarja.

Në fillim kjo i dukej argëtuese, por shumë shpejt kuptoi se deri ku kishte arritur.

“Dita kur ndalova të argëtohesha ishte dita kur forca, besimi dhe shpresa ime u zgjuan për diçka më të mirë”, tha ajo për Daily Mail.

Ajo në këtë intervistë po ashtu diskutoi shkurtimisht divorcin me Josh Duhamelit, pas tetë vjet martese. Ajo tha se nuk ka kohë për pikëllim, pasi po punon shumë për të promovuar albumin e saj të parë solo “Double Dutchess”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur suksese të mëdha në muzikë gjatë këtij viti duke sjellë edhe disa hite për të gjithë ndjekësit.

   Noizy është njëri ndër reperët më aktiv të skenës muzikore.

   Çifti shumë i përfolur po qëndrojnë në Angli këto ditë.

Postimet e balerinës së njohur Klaudia Pepa krijojnë gjithmonë polemika në rrjetet sociale.

Reperi i hitit “In My Feelings” ka paditur një grua me emrin Layla Lace, pasi kjo e fundit e akuzon Drake se e ka përdhunuar dhe për këtë

Jonida Maliqit do të rikthehet si prezantuese, e këtë radhë në "Top Channel"?

 Isaac Carew është bërë shumë i njohur që pas lidhjes me këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat