Këngëtarja shqiptare e pranon: Jam e dashuruar!

Postuar: 24/02/2018 - 16:32

Ajo është një prej këngëtareve më të famshme e më të suksesshme shqiptare por kur vjen puna te çështjet e jetës sentimentale, ajo është treguar thuajse hermetike.

Bëhet fjalë për Anxhela Peristerin, e cila duket se nuk ka ndërmend të fshihet më. Peristeri së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” dhe në videon promovuese të spektaklit të postuar nga Ermal Mamaqi, ajo shprehet: “Jam e dashuruar. Po e bëj publike për herë të parë në ‘Xing me Ermalin’.”

Kështu, më në fund këngëtarja ka vendosur të flasë rreth kësaj çështjeje, megjithatë ende nuk dihet asgjë mbi identitetin e partnerit të saj. Nëse e ka rrëfyer gjatë spektaklit, mbetet për t’u zbuluar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa do të zhvillojë një koncert në Prishtinë në 10 gusht të këtij viti, ndërsa janë publikuar edhe çm

Shpesh herë Luana Vjollca bie pre e faqeve te meme-ve ne Instagram, por në të shumtat e rasteve ajo qëndron mospërfillëse.

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, do të bëhet baba për herë të dytë.

Kohët e fundit lidhja e reperit Majk dhe bloggeres Melita Nushi është kthyer në qendër të mediave rozë.

Loja me marshmallow ka qenë një nga lojërat që të ftuarit e “Xing me Ermalin” kanë zhvilluar në Prezë.

Lajmi për arrestimin e koreografit të tv Klan, Albi Nako pak ditë më parë bëri bujë në rrjetet sociale.

“Vipat e bllokut” publikon çdo ditë foto të personazheve të njohur se si kanë qenë dhe si janë transformuar pas operacioneve plastike.

Përpara pak kohësh u përfol se prezantuesja Jonida Shehu do të fillonte një punë të re në televizionin “Klan Plus”, por më pas këto fjalë

   Këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha i është kushtuar një artikull prej një ndër mediave më prestigjioze botërore si BBC.

   Lëvizjet e personazheve të ekranit nëpër televizione kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në mediat online.