Kërcënohet Noizy!

Postuar: 22/03/2018 - 22:39

   Ditët e fundit reperi Fero, ishte një ndër personat më të komentuar dhe më të përfolur nga mediat. Reperi nga Kosova mbrëmjen e së martës është ndeshur me një situatë aspak të këndshme pasi është dhunuar nga katër persona.

Ngjarja ndodhi në një qendër tregtare në Prishtinë, kur reperi ishte duke dalë nga kinemaja. Ditën e sotme ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë, pasi dikush është munduar të kërcënojë reperin më të famshëm shqiptar, Noizy-n.

Një nga komentuesit i ka shkruar reperit, pasi ky i fundit kishte publikuar një foto në rrjetin social Instagram,

“Mas Feros e ke radhën ti”, mesa duket Noizyt nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe ja ka kthyer menjëherë komentin duke e lënë më “gisht në gojë”.

“Fshi buzët se i ke me qumësht”- ia ka kthyer Noizy komentuesit, i cili pas pak e ka fshirë komentin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Jo vetëm Rita Ora e Dua Lipa...  Këta janë disa nga artistët shqiptarë të cilët nuk flasin me njëri-tjetrin.

Regjizorja e njohur Vera Grabocka ka pësuar një aksident.

Këngëtarja Selena Gomez ka marrë një vendim për jetën e saj, i cili nuk është shumë i mirë për ndjekësit.

Beatrix  Ramosaj, këngëtarja e njohur ka shkruar në rrjetin social Facebook për një ngjarje shumë të rëndë te ndodhur në fshatin e saj Ll

Këngëtarja Celine Dion ka njoftuar se performancat e saj në "Pallatin Cezar" në Las Vegas janë drejt fundit.

   Këngëtarja Aurela Gace ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie miqësore mjaft të veçantë me kolegun e saj Dashnor Diko.

   Dy aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga ndanë me të gjithë publikun e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”, por edhe teleshikuesit nga sht

   Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbollistin e njoh

Vetëm pak kohë pas zënkës së tyre, dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj janë "takuar" në shfaqjen e modës në Milano, por nuk ndodhi asgjë j

Prej shumë kohësh nuk kishim parë një foto të të dyve bashkë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, megjithëse ata shkojnë anembanë botës, por t