"Këshilla" e Ledrit për Morenën: Mos ha me dy lugë se merr dy…

18/09/2018 - 17:28

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi Morena ka postuar një videonë Instagram pasi ka përfunduar palestrën, dhe shihet duke ngrënë gjellë me dy lugë.

Komentet në video ishin nga më të ndryshmet, por këshilla e Ledri Vulës është tipike gjysheve shqiptare! "Kur jom kon i vogel gjyshja mthojke mos ha me dy lug se i merr dy gra.", i komenton reperi Morenës e shoqëruar nga një emoji me të qeshur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.

Dy vite më parë, këngëtari i dashur për publikun shqiptar Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Delinda Zhupa është një nga aktoret më të dashura të humorit dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.  Ajo është e njohur për personazhet

Ditën e sotme më 14 tetor, blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni po lidhen në fejesë.

Këngëtarja Jonida Maliqi mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush Luan”, të Luana Vjollcës.