Kështu ja fitoi Skerdi zemrën Aurela Gaçes!

Postuar: 19/05/2018 - 22:29

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.

Nisur nga kjo moderatori Ermal Peçi pyet Aurela Gaçen, e ftuar në ‘Një kat më lart’, për njeriun ne zemrës dhe familjen e saj të bukur. Kush ka guxuar mes Aurelës dhe Skerdit për të thënë ‘Të dua’ në nisje të raportit të tyre? A është e vështirë ti rrëmbesh zemrën një labeje?

“Ai ma tha me shikim (qesh). Më shikonte, e shikoja. I thashë do flasësh apo si e ke hallin? (qeshin të dy) E kapa, i thashë s’të lë të ikësh. Ai më ka lidhur me disa fije të pa dukshme. Unë respektoj shumë njëriun që kam në shtëpi, bëj ç’të dua vet por e respektoj shumë”,-përfundon Aurela./In Tv

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.