Këta janë titujt e poezive për Ҫiljetën, Encën dhe Luanën

Postuar: 19/06/2017 - 13:11

I ftuar në emisionin “Thumb”, përballë Fatmës dhe Aulonës, Albatros Rexhaj ka treguar më shumë për projektet e reja që ka së fundi, librin e tij të ri, blogun që ka ndër mend të hapë et.,, por është përballur edhe me pyetjet pikante të moderatoreve.

Ndërsa foli për marrëdhëniet e tij me gjininë femërore dhe “shumë” eksperienca me shije të ndryshme, Rexhaj tha se ka arritur në përfundimin se femra është një mal pa fund…

Megjithatë, pranoi se ngacmohet vazhdimisht nga gjinia femërore, madje edhe nga ajo e showbiz-it: “Më kanë ngacmuar edhe nga showbiz-i, por i kam rezistuar asaj…” – pohon ai me të qeshur duke theksuar vetën, por ndërsa vajzat e ngacmojnë me tëj nëse ka qenë një apo disa, ai lë të kuptohet se nuk ka qenë vetëm një.

Dhe si për ta vazhduar lojën me vajzat e showbiz-it, por në këtë rast duke u futur në profesionin e tij, Albatrosi është përballur me disa emra vajzash të njohura, për të cilat i është kërkuar të vendosë një titull poezie. I pyetur ҫ’titull do të mbante poezia për Encën, ai përgjigjet “Labirinti”, ndërsa poezia për Ҫiljetën do të mbante titullin “Ekstaza”. Po titulli i një poezie për Luana Vjollcën, cili do të ishte? Këtu Albatrosi tregohet më i keq e me dashje, provokues. Luanës do t’i vendoste titullin “Asaj i duket vetja e bukur”…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja e njohur feston sot ditëlindjen, por ajo që surprioi isghte dedikimi i veçantë që i ka kushtuar bashkëshorti i saj.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është treguar gjithmonë i kujdesshëm përsa i përket publikimit të fotografive

Disa javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, lançoi këngën “Your Song”, ndërsa sot ajo ka sjellë edhe publikuar edhe kl

I ftuar pasditen e djeshme në emisionin“Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer më shumë për profilin jashtë po

Beyonce dhe Jay-Z nuk i kanë zbuluar ende zyrtarisht emrat e binjakëve që lindën  pak ditë më parë, por flitet se çifti i njohur ka vendo

Lulzim  Basha, kryetari i opozitës ka prezantuar veten në një pikëpamje krejt ndryshe. 

Komediani Ermal Mamaqi aktualisht ndodhet në Greqi për shkak të disa inpenjimeve të tij artistike.

Ajo është femra më e rëndësishme e jetës së aktorit të humorit dhe tashmë këngëtarit Bes Kallaku. 

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqet një shtëpi me një derë të veçantë, pasi ndodhet në v

Kryetari i opozitës Lulëzim Basha, i ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ka rrëfyer detaje nga jeta e tij jashtë politikës.