Khloe Kardashian postim prekës për partnerin tradhtar: Tani e dimë kush dashuroi më shumë

24/04/2019 - 13:13

Tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian, Tristan Thompson, me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, ishte ngjarja më e komentuar e këtyre muajve në media.

Dhe pse kanë kaluaj dy muaj, duket se Khloe vazhdon të jetë e lënduar njësoj si ditën e parë kur zbuloi tradhtinë e partnerit të saj, çka i dha fund marrëdhënies së tyre.

Së fundmi, Khloe ka publikuar në Instagram një dedikim prekës për Tristan-in, ku shkruhet: "Pjesa më e trishtë e historisë tonë është se mund ta bënim të funksiononte. Nëse do të të interesoja ashtu siç ti më interesoje mua, do të luftoje për mua. Por nuk e bëre. Kështu që është e qartë, kisha të drejtë çdo herë që të thoja se të doja më shumë. Ti gjithmonë e mohoje dhe më thoje se ti më doje më shumë, por besoj se tani e dimë...".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo këngë e tij kthehet në hit por reperi i njohur shqiptar Capital T ka menduar të heqë dorë nga muzika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora aktualisht ka nisur turneun për albumin e saj më të fundit "Phoenix", dhe mbrëmjen e kalu

Çifti i njohur i këngëtarëve, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar në fshehtësi lidhjen e tyre në martesë pas 12 vitesh së bas

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martoh

“2 gisht mjaltë”, filmi me produksion të Ermal Mamaqit ka qenë një sukses në Shqipëri.

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publik

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anu

Rihanna ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.