Kim takoi presidentin, Kanye xheloz: Trump është ngacmues

Postuar: 10/08/2018 - 13:01

Kanye West ka deklaruar mbështetjen e tij për Donald Trump, por ka treguar se është ndjerë xheloz kur presidenti ishte në një dhomë me bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

I ftuar tek emisioni i Jimmy Kimmel, reperi dhe stilisti i famshëm, i pyetur rreth takimit të Kim me Trump për çështjen e gjyshes që ishte dënuar me burg të përjetshëm por që arriti të lirohej falë Kim K, e quajti presidentin "ngacmues".

KimmelA jeni shqetësuar që ka qenë e vetme në një zyrë me Presidentin Trump?

KanyeEpo, ai është ngacmues.

Ndërsa kur u pyet nëse Trump i mbështet njerëzit me ngjyrë, Kanye zgjodhi të mos përgjigjej.  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër reh

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora për herën e dytë do të jetë prezantuese e ngjarjeve të rëndësishme botërore në botën e

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.

   Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndjerë, ka postuar në Instragram një videosekuencë nga udhëtimet e tyre kur Dritan Prifti ishte gjallë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritej të performonte në festivalin "Sunny Hill" i organizuar fundjavën që lamë pas në Prishtinë nga babai i Dua