Komentuesit i nxjerrin në pah operacionin plastik Marina Vjollcës

16/06/2019 - 13:11

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Në një foto të postuar së fundmi, Marina ka ngritur dyshime te ndjekësit se ka fryrë buzët.

"I ka bërë pak buzët apo më bëjnë sytë?"– shkruan një nga komentueset në foton e moderatores.

"Për herë të dytë a të tretë s’e i ka pas buzët e holla"- shkruan një tjetër ndjekëse.

"Jo që i paska bërë po i paska mbush buzët silikon edhe fytyrën"– vijon një komentuese.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rreth tremijë vetë kanë nënshkruar një peticion në të cilin u kërkohet radiostacioneve lokale, e sidomos Army Radio dhe Galgalatz, të nda

Gazetarja Sonila Meço ka postuar së fundmi një foto me fustan nusërie.

Dyshimet për ndarjen e moderatorit dhe Blerinës shtohen pasi të dy e kanë hequr njëri-tjetrin nga “Instagrami”, duke fshirë edhe fotot, p

Ylli i muzikës, Ermal Meta, ka publikuar këngën e tij më të re që është një bashkëpunim me të famshmin Bugo.

Gianna Floyd, vajza e George Floyd, 46-vjeçari afrikano-amerikan i vrarë nga një polic i bardhë në Minneapolis javën e kaluar, është vetë

Lufta dhe përpjekjet për t’u bërë VIP (Very Important Person – Person shumë i rëndësishëm) janë bërë karakteristikë dalluese e epokës që

E ftuar në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News ishte e ftuar gazetarja Genta Hodo, e cila verën e kaluar pati konflikt me reperin Seven Sar

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West.

Janë bërë prindër për herë të parë. Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali. 

Së fundmi pjesë e protestave në SHBA për vdekjen e George Floyd ka qenë edhe reperi i famshëm botëror Tayga.