Konfirmohet ndarja nga Melita, zbulohet e dashura e re e Majkut

Postuar: 17/06/2018 - 10:12

Kohët e fundit lidhja e reperit Majk dhe bloggeres Melita Nushi është kthyer në qendër të mediave rozë. Në fillim për shkak të deklaratës së dashurisë që Majk i bëri në një nga koncertet e tij dhe më pas për aludimet e ndarjes.

Disa javë më parë, “Prive.al” zbuloi se lidhja mes tyre kishte përfunduar. Ndonëse lajmi u tentua të përgënjeshtrohej, ai është vulosur sërish si i vërtetë, pasi Majk është fotografuar krahas një vajze tjetër.

Këtë herë bëhet fjalë për një vajzë brune mjaft simpatike me të cilën janë parë në hapjen e restorantit të menaxherit të Babastars.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.

   Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së so

Moderatori Edi Manushi do të largohet përfundimisht nga emisioni ‘Procesi sportiv’.

Aktorja e njohur turke, njëkohësisht këngëtare, është dënuar me 11 muaj dhe 20 ditë burg për shkak të fyerjes që i ka bërë presidentit tu

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe