Kryeministri surprizon bashkëshorten për Shën Valentin

14/02/2018 - 17:14

Shën Valentini ose sic njihet ndryshe dita e të dashuruarve nuk është një festë vetëm për çiftet e reja, por edhe për ata që kanë vite të martuar e madje janë edhe personalitete.

I tillë është edhe rasti i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj i cili ka surprizuar bashkëshorten e tij në këtë ditë duke i dërguar një buqetë të madhe me karafila të kuq.

Ka qenë vetë bashkëshortja e tij, Anita e cila e ka postuar foton në Instastory dhe e shoqëron me 3 zemra.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelet e Victoria’s Secret janë akuzuar disa herë për editimin e fotografive që të duken sa më të përsosura.  Një llogari në Instagram k

Aktorja Ana Lika është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të përditshmërisë së saj.

Bieta Sulo këtë të shtunë ka qenë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në emision “Thumb”.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha ka treguar se është e mërzitur pasi i ka ndodhur diçka e pakëndshme në një aeroport

Ish-Miss Shqipëria 2005, Suada Sherifi, ka pranuar se ka bërë ndërhyrje në fytyrë.

Rudina Dembacaj është një nga moderatoret e reja në televizionet shqiptare, pasi karrierën e saj e ka nisur si aktore humori.

Deputetja Elisa Spiropali ishte për një çaj sot në "BE Caffee", rubrikën e "E Diela Shqiptare" në Tv Klan, së bashku me Erionin, Besin dh

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë disa kohë që po shijojnë romancën e tyre, por kanë nisur dyshimet se janë martuar në mënyrë sekrete.

Nga mediat kosovare mësohet se këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri.