"Ku e ke Bradley-n", ç'thotë Lady Gaga pas ndarjes së Irinës me aktorin

11/06/2019 - 09:48

Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert e pyesnin "Ku e ke Bradley-n", ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta "Jini të sjellshëm ose zhdukuni".

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund marrëdhënies së tyre 4-vjeçare, nga e cila sollën në jetë edhe një vajzë 2-vjeçare. Shpesh është aluduar se Lady ka qenë shkaku i ndarjes së tyre.

Roli i Bradley në filmin “A star is born”, ku protagoniste ishte Lady Gaga solli një telenovelë të vërtetë reale në jetën e tyre. Ata e kanë mohuar gjithmonë se mes tyre ka një romancë, por fansat vazhdojnë të këmbëngulin për të kundërtën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme ka qarkulluar në media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me ba

Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i mungon muzikës pasi i është dedikuar plotësisht biznesit të saj.

Këngëtari i njohur nga Kosova, Genc Prelvukaj ka marrë nënshtetësi shqiptare.

Është aktorja italiane më e vlerësuar dhe e njohur në botë.

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se televizioni “InTV” do të mbyllet për shkak të tërheqjes së drejtuesit të ri, çka ka bërë që

Këngltarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha disa ditë më parë publikoi këngën “Not 20 anymore”, një hit që ia dedikoi vetes me

Tri ditë më parë aktorja Silvia Navarro e njohur në Shqipëri si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.