Ku ka “humbur” Madonna shqiptare? (FOTO)

Postuar: 21/04/2017 - 12:42

Muzika e saj ka qenë ndër më të preferuarat e fundvitit ’90 e fillimet e viteve 2000, madje Madonna Shqiptare numëron disa albume të hedhura në treg. Por, prej vitesh tashmë këngëtarja është “zhdukur” nga skena shqiptare dhe ka qëndruar tërësisht në heshtje. Por ku është sot ajo dhe si ka ndryshuar jeta e saj?

Ndonëse në Shqipëri askush nuk ka dëgjuar më për të, këngëtarja vazhdon karrierën e saj jashtë kufijve shqiptarë. Elda Shabani, e njohur nga të gjithë si Madonna Shqiptare jeton në Zvicër, ku është martuar me një zviceran që nuk ka aspak lidhje me muzikën. Nënë e dy fëmijëve, një djali adoleshent që po përgatitet për studimet për arkitekturë dhe një vajze të mitur, këngëtarja është aktive edhe në club-et dhe diskotekat e vendit, ndërsa hera-herës udhëton drejt Francës për të kënduar, shkruan "Panorama.al".

Megjithatë, Madonna Shqiptare nuk ka ndryshuar vetëm jetë. Pamja e saj e re nuk ka thuajse asgjë të përbashkët me atë të më shumë se një dekade më parë, kur u shfaq për herë të parë në një skenë shqiptare. Tashmë brune Madonna iu është nënshtruar edhe disa ndërhyrjeve kirurgjike, të cilat i ka pranuar disa vite më parë, gjatë një interviste në “Zonë e Lirë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Pas Albano Bogdos, një tjetër aktor ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës gjatë ditës së sotme.

   Melania Trump është vënë në qendër të kritikave të mediave amerikane dhe ironia e komentuesve në rrjetet sociale ka bërë xhiron e botë

   Ish-deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur në të cilën shfaqet së bashk

   Zbulohet e vërteta e fotove të “arrestimit” të aktorit te njohur te humorit, Albano Bogdo.

   Divorci mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa bëri bujë në rrjetet sociale.

Orgerta Manastirliu është një nga të shumtat ministre zonja, që zoti Rama i besoi një ministri.

Nëse e keni parë telenovelën “Njerëz dhe Fate”, me siguri nuk e keni harruar “vajzën e keqe” të filmit, Didin.

Qindra të vdekur, dhjetëra persona të humbur e banesa të shkatërruara, është ky bilanci i tërmetit të fuqishëm prej 8.1 shkallësh i cili

Klaudia Pepa dhe Albi Nako prej disa kohësh i kanë dhënë fund martesës së tyre duke u divorcuar, por megjithatë duket se raporti i tyre e

   Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës pavarësisht ndarjes më Shkëlzenin vijon të zërë vëmendjen e mediave në Shqipëri,