"Ku shkon ti me atë fytyrë", Rudina Dembacaj tregon këshillat e Vera Grabockës

26/03/2019 - 14:15

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë pjesë e emisionit. Nëse në edicionin e kaluar ishte ajo që i “thumbonte” të ftuarit me pyetjet e saj, këtë herë iu desh të përballej me pyetjet pikante të fëmijëve. E pyetur për linjat e saj elegante, ajo rrëfeu se ka humbur 30 kilogram, por i është dashur shumë punë dhe vullnet. “Me vullnet dhe punë kam humbur 30 kilogram”.

Ajo na rrëfeu se në edicionin e kaluar “Në Kurthin e Piter Pan” ka marrë shumë këshilla nga regjisorja Vera Grabocka dhe i ka zbatuar me përpikëri.

“Vera mua më ka dhënë shumë këshilla, një nga më të vlefshmet ishte që të lija cigaren dhe unë e lashë. Përveç vullnetit tim, unë shkova te provat e “Dance With Me”. Shkova, më pa Vera dhe më bëri për një lekë, pastaj më tha, shumë i bukur ai rripi që ke vënë në mes, po hollo belin dhe unë atë bëra. Një herë tjetër më tha, ku shkon ti me atë fytyrë? Hape portretin, ku shkon me ato flokë dhe unë vajta në shpi dhe mora briskun e burrit dhe rruajta flokët”, tregoi duke qeshur Dembacaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.