"Kur do gjesh burrë?" Greta Koçi në "shenjestër" pas fejesës së Enit me Gencin

17/06/2019 - 10:18

Këngëtarja Greta Koçi është vënë në "shenjestër" nga fansat e saj pas fejesës së të motrës, Eni Koçit me partnerin e saj Genc Prelvukaj. E ftuar  në emisionin "E Diell" në Top Channel, këngëtarja ka pranuar se merr shumë komente në fotot e saj të tipit: "Shumë e bukur je, por gjej ndonjë burrë"!

"Rregullat në familjet shqiptare kështu janë. Martohet njëherë e madhja pastaj e vogla", u ngacmua këngëtarja gjatë intervistës ndërsa ajo ia ka kthyer me një përgjigje diplomatike.

“Ashtu e janë, po këto punë nuk paskan rradhë. Të gjitha këto kanë kohë dhe është proçes që do ndodhë në jetën e njeriut. E rëndësishme është të arsimohesh, të kulturohesh, të kesh një karrierë të suksesshme, të jesh e zonja e vetes dhe burrin ta zgjedhësh në atë standart”.

Këngëtarja ka zubluar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me Enin dhe Gencin, të cilin e quan si vëlla dhe se Enin ai e mban në pëllëmbë të dorës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Besoj se të gjithë e mbani mend debatin mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri, për shkak të veshjes së kësaj të fundit.

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.