Kur Valbona takon... Valbonën (FOTO)

Postuar: 19/06/2017 - 15:35

Ajo është konsideruar si miss-i i përjetshëm shqiptar dhe askush në fakt nuk e vë në diskutim bukurinë e Valbona Sellimllarit. 

Ajo ka vizituar së fundmi vendin i cili ka emrin e saj, luginën e Valbonës. “Kur Valbona takon Valbonën”,- shkruan ajo përbri njërës prej fotove që la postuar në rrjetet sociale. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja e njohur feston sot ditëlindjen, por ajo që surprioi isghte dedikimi i veçantë që i ka kushtuar bashkëshorti i saj.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është treguar gjithmonë i kujdesshëm përsa i përket publikimit të fotografive

Disa javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, lançoi këngën “Your Song”, ndërsa sot ajo ka sjellë edhe publikuar edhe kl

I ftuar pasditen e djeshme në emisionin“Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer më shumë për profilin jashtë po

Beyonce dhe Jay-Z nuk i kanë zbuluar ende zyrtarisht emrat e binjakëve që lindën  pak ditë më parë, por flitet se çifti i njohur ka vendo

Lulzim  Basha, kryetari i opozitës ka prezantuar veten në një pikëpamje krejt ndryshe. 

Komediani Ermal Mamaqi aktualisht ndodhet në Greqi për shkak të disa inpenjimeve të tij artistike.

Ajo është femra më e rëndësishme e jetës së aktorit të humorit dhe tashmë këngëtarit Bes Kallaku. 

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqet një shtëpi me një derë të veçantë, pasi ndodhet në v

Kryetari i opozitës Lulëzim Basha, i ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ka rrëfyer detaje nga jeta e tij jashtë politikës.