Ky është destinacioni i radhës së Luana Vjollcës

15/04/2019 - 21:52

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca ka vazhduar me udhëtimet e saj të shtrenjta

Pasi që bëri disa pushime të shtrenjta, fillimisht në alpet e Austrisë dhe mandej në Ishujt Maldive, ku u tha se ishte e shoqëruar me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj, Luana ka vazhduar me një udhëtim të saj në Turqi.

Ajo ka postuar një video në InstaStory ku besohet që me të është kreatorja kosovare, Blerina Kllokoqi-Rugova.

Nuk dihet se a është ky udhëtim i Luanës për ndonjë punë në Stamboll, për incizimin e ndonjë klipi, apo bukuroshja shqiptare do të xhirojë edhe ndonjë videoklip të ndonjë kënge të re, pasi që një e tillë mund të vije së shpejti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Genc Prelvukaj është një ndër reperët më të spikatur të skenës shqiptare.

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare.

Një video e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri teksa këndonte në një lokal në Bllok bashkë me këngëtaren Eneda Tarifa, u bë virale

Prej vitesh tashmë operacionet plastike janë kthyer në modë dhe janë bërë të zakonshëm sidomos për vajzat e ekranit dhe këngëtarja Besa K

Artisti durrsak, Olen Çesari është një nga personazhet publikë që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm përtej kufijve

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f

Aktori i famshëm, Orlando Bloom ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills për 8.9 milionë dollarë.

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të