Ky është shkëlqimi më i madh i Rita Orës (FOTO)

13/11/2017 - 21:02

   E nxehtë dhe një zonjë!

Kështu janë cilësuar aftësitë e Ritës në prezantim që kritikët më të njohur thanë që ishin “natyrale dhe autentike”, derisa pati një paraqitje shumë seksi.

Madje, ajo e fillojë MTV Europe Music Awards në një mënyrë bizare ku u paraqit pa jelek dhe vetëm në të brendshme e mbuluar me një peshqir në skenë.

Kjo ishte një paraqitje për duartrokitje ndersa këngëtarja kosovare beri spektakel në spektaklin më të madh të muzikës në Europë.

Nuk ishte vetëm më kaq pasi pas një serie paraqitjesh seksi të Ritës spektakli u ndreq edhe me fitoren e Dua Lipës në një kategori të këtij festivali nga 3 nominime sa ishte e nominuar në këtë spektakël. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“2 gisht mjaltë”, filmi me produksion të Ermal Mamaqit ka qenë një sukses në Shqipëri.

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publik

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anu

Rihanna ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.

Mund të keni parë postime në Instagram nga një gala e mbajtur në Kanë me hashtag “#amfAR”, por kjo gala nuk ka lidhje aspak me filmat që

Bizhuteritë dhe aksesorët e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, të cilat ishin të destinuara për paraqitjen e saj në Festiva

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka bërë parakalimin e saj në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Çifti mjaft i dashur për publikun, këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, duket se kanë filluar të planifikojnë dasmën.