Kylie Jenner: Mezi pres të bëj më shumë fëmijë

14/10/2019 - 22:26

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n, shtatzëninë dhe familjen.

“Do të bësh më shumë fëmijë?” pyeti një fans dhe ajo u përgjigj me “Mezi po pres të bëj më shumë fëmijë, por s’jam gati ende.” Një tjetër pyeti “Cila ishte pjesa jote e preferuar e shtatzënisë?” dhe Kylie tha, “Asgjë s’është më e veçantë se bebi që rritet dhe lëviz.” Dhe një tjetërkush shkruajti, “Çfarë emrash more në konsideratë përveç Stormi?” Rose dhe mesa duket, i pëlqen ende si emër.

Kylie dhe Travis u ndanë pak javë më parë, por sipas disa raportimeve, po planifikojnë të kthehen sërish me njëri-tjetrin. Sipas një burimi, ata kanë folur për një rikthim të mundshëm dhe e dinë që është i pashmangshëm. “Thjesht kanë nevojë të marrin frymë dhe të zgjidhin problemet që kanë. Të dy duan që kjo lidhje të funksionojë, të dy janë ende të dashuruar me njëri-tjetrin.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çifti shumë i famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt u divorcuan 3 vite më parë, mirëpo asnjëherë s’kanë mundur të shkëputen plotësisht pë

Një rrëfim mbi të kalurën e Angela Martini dhe nënës së saj është përmbledhur në një libër i shkruar nga vetë modelja, “Dashuri, Shpresë,

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kësht

Çagatay Ulusoy, aktori turk i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari", pothuajse nuk njihet

Demi Lovato duket se po gjen qetësi pas problemeve me drogën, ku për pak humbi jetën nga mbidoza rreth 1 vit më parë.

"I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Më sa shoh, as gruaja jote nuk ka".

Kim Kardashian së shpejti do të hedhë në treg bashkëpunimin e dytë me grimierin shqiptar, Mario Dedivanoviç.

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e

Modelja e njohur, Angela Martini, ka shkruar një libër të quajtur “Dashuri, shpresë, dritë”.

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g