Lady Gaga në një lidhje me aktorin e njohur?!

25/03/2019 - 19:58

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet se ka nisur një lidhje të re.

Së fundmi, këngëtarja konfirmoi se është ndarë nga i fejuari Christian Carino, me të cilin u tha se do të martohej. Megjithatë, nuk ka kaluar shumë kohë dhe ajo tashmë besohet se po kalon një romancë të re me aktorin e filmit “Avengers”, Jeremy Renner shkruan revista ‘People’.

 

Pas ceremonisë së çmimeve Oscar, u përfol se Gaga ishte në një lidhje edhe me Bradley Cooper, por kjo u mohua nga këngëtarja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.