Lady Gaga puth në buzë muzikantin e martuar

17/06/2019 - 22:22

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bradley Cooper ka përfunduar.

Por përveç kësaj historie ajo është lakuar edhe për diçka tjetër. Në një nga performancat e saj ekstravagante, Gaga puthi në skenë një nga muzikantët, i cili është i martuar.

Sipas mediave, ata janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin aq sa konsiderohen vëlla e motër.

Gjatë koncertit, ata i mbajtën duart njëri- tjetrin dhe pasi Gaga këndoi pjesën ku thotë:

“I dashur, më puth”… u puthën. Por kaq mjaftoi që njerëzit të shprehen shumë të revoltuar për këtë veprim të saj.

“E di që janë shokë që kur s’mbahet mend… Po për shpirt të Jezu Krishtit, ai është i martuar! Gaga duhet të sillet më mirë. Kishte dhe gruan aty”, - kanë shkruar ndjekësit.

Këngëtarja lakohet gjithnjë për sjelljet e saj ekstravagante.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona