Lady Gaga shtatzënë? Këngëtarja jep lajmin e mirë për fansat

14/03/2019 - 11:23

Këngëtarja e famshme Lady Gaga i ka dhënë fund njëherë e mirë thashethemeve për një shtatzëni të mundshme.

Në një postim në Twitter Gaga shkruan se nuk është në pritje të një fëmijë, por dha një lajm të mirë për fansat, së shpejti do sjellë në treg albumin e ri muzikor.

"Thashetheme se jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me # LG6,"-shkruan ajo.

"LG6" është shkurtesë e "Lady Gaga 6", që i referohet albumit të gjashtë solo të këngëtares, për të cilin ende nuk është dhënë një datë.

Deri tani ka hedhur në treg 5 albume: The Fame (2008), The Fame Monster (2009), Born This Way (2011), Artpop (2013) dhe Joanne (2017).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura.

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka, i cili luan për kombëtaren zviceriane, do të bëhet baba për herë të parë. 

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e

Disa muaj më parë Stine u divorcua nga partnerja e tij, këngëtarja Graciela me të cilën ka dhe një vajzë.