Landi i WSF feston ditëlindjen, dhurata speciale e kryeministrit Rama (FOTO)

17/07/2018 - 18:43

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen. Që në orët e para të mëngjesit ai ka marrë urime, dhurata dhe lule. 

Një dhuratë speciale për këngëtarin ka qenë ajo e kryeministrit Edi Rama, i cili i ka dhuruar një shishe verë. “Rrofsh e qofsh Edi Rama”, ka shkruar Landi në InstaStory duke e falenderuar.

Vite më parë kryeministri Edi Rama ka bashkëpunuar me grupin West Side Family në dy projekte muzikore ‘Tirona’ dhe ‘Çohu’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë.

Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka treguar së fundmi detaje nga projektet e tij të fundit muzikore.

Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, erdhi edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjith

Në disa raste të veçanta shpesh yjet e njohura sjellin imazhe nga arkiva e tyre.

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar!

Luis Fonsi ka marrë shtatë tituj Guinness World Records falë këngës që kryesoi listat e tabelave në janar 2017.

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare.

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.