Ledri dhe Skivi do rikthejnë sërish grupin "Skillz"? (FOTO)

14/11/2018 - 11:32

Prej kohësh vazhdojnë të ndarë rrugën e muzikore, por fillimet e tyre në grup kanë qenë mjaft të suksesshëm për dy djemtë nga Kosova.

Bëhet fjalë për Ledri Vulën edhe Visar Shalën, të cilët nën emrin e grupit "Skillz”" sollën disa hite që u fiksuan në mendjen e fansave.

Edhe pse prej vitesh të pavarur, një foto e siguruar nga Gazeta Express, ka shtuar dyshimet se djemtë mund të rikthejnë sërish grupin e tyre.

Ledri dhe Visari ose siç njihet ndryshe Skivi, janë fotografuar në një kafene ndërsa thuhet se dyshja ka punuar dhe po përgatit në studio një këngë që do t'i rikthejë bashkë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori po vjen në një këngë në bashkëpunim me Fifin.

"Kylie Cosmetics" bëri një ulje çmimesh për linjën e buzëkuqeve që krijoi me shoqen e saj Jordyn, pasi doli skandali i tradhtisë me Trist

Historia e tyre është më e komentuara e momentit në median shqiptare dhe shtypin rozë! 

Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Aktori amerikan Jussie Smollett është arrestuar në Çikago pasi u akuzua për një kallzim të rremë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të parë mbrëmjen e djeshme.

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në