Ledri flet për skandalin e Loredanës: S'na prezanton neve si popull

18/06/2019 - 12:22

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Loredana Zefi.

Ledri ka mbështetur fjalën e reperes, e cila thoshte se skandali nuk do ta pengojë aspak në karrierë.

"Po jam në dijeni me lajmet, normal kanë bërë bujë edhe te ne. Kurrkush nuk gëzohet për gjëra të tilla që ndodhin. Unë mendoj se është një artiste shumë e talentuar, dhe shumë e mirë. Një lajm i tillë nuk na prezanton neve si popull, nëse kjo është pyetja. Në Zyrih më bie të vij më shpesh se në Kosovë. Sa herë më jepet mundësia vij. Po, jam i njohur në vendin tim, kohëve të fundit, muzika nuk njeh kufi dhe ka depërtuar në Europë. Më vjen mirë që dalim në rrugë njerëzit na njohin, edhe nëse nuk janë shqiptar. Lufta na ka bërë që të ikim nga vendi dhe ka shumë shqiptar që jetojnë nëpër botë. Janë njerëz të shoqërueshëm dhe rrinë dhe me njerëz të kulturave tjera. Kjo na ka ndihmuar që të na njohin njerëzit neve", tha artisti Vula.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Programi “Jo Vetëm Modë”, në Tv Klan solli intervistën me stilistin e njohur Joni Peçi.

Kishte menduar se nuk do të bëhej kurrë nënë për shkak të sëmundjes por modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë laj

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të