Liam e mori vesh ndarjen nga Miley ashtu si ne

17/09/2019 - 12:58

Ndarja e papritur e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëri bujë të madhe në media pasi erdhi vetëm pak muaj pas martesës e pas 10 vitesh dashuri mes tyre.

Burime për “Page Six” së fundmi kanë zbuluar se lajmi i ndarjes nuk ka qenë i papritur vetëm për publikun dhe fansat, por dhe për vetë Liamin. 

Mësohet se Hemsworth nuk ishte gati të bënte publike ndarjen nga Miley, sepse ai në fakt po mundohej shumë që në privatësi të shpëtonte martesën e tyre.

Sipas burimeve, Liam e ka mësuar ndarjen nga bashkëshortja e tij përmes rrjeteve sociale (ashtu si ne) ndërkohë që ndodhej në Australi.

Ai ka mbetur i shokuar kur ka parë se Miley ka deklaruar për fundin e historisë së tyre dhe më pas fotot teksa puthej me një femër tjetër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.