Liam Hemsworth harron Miley Cyrus, aktori në një lidhje me yllin e “Dinasti”

12/10/2019 - 18:13

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij dhe ka nisur një lidhje të re. Aktori duket se ka gjetur dashurinë me 22-vjeçaren Maddison Brown, yll i serive televizive ‘Dinasti’.

Lajmin e bën me dije TMZ, që i ka fotografuar të dy nëpër rrugët e New York-ut teksa shëtisnin dorë për dore.

Liam dhe Maddison janë kapur nga paparacët teksa shëtisnin së bashku dhe më pas kanë ngrënë një drekë në një restorant newyorkez. Ajo me një pallto blu të errët, ai me xhinse dhe këmishë, të dy duken shumë të bukur dhe të qeshur.

Hemsworth, i cili prej pak kohësh është ndarë nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus, duket se e ka hedhur pas shpine lidhjen me këngëtaren dhe është gati për një lidhje të re dashurie. Do të jetë Maddison gruaja e duhur për të?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow ka festuar një ditë më parë 48-vjetorin e lindjes në një mënyrë të veçantë.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana V

Moderatorja Arjola Shehu sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera.

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martes

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.