Liam Hemsworth nis procedurat e divorcit

21/08/2019 - 19:00

Pas 11 ditë nga shpallja e ndarjes, aktori Liam Hemsworth ka nisur procedurat e divorcit nga këngëtarja Miley Cyrus. Us Weekly ka bërë të ditur se Liam ka plotësuar dokumentet e divorcit nga këngëtarja.

Sipas mediave, mësohet se aktori  si arsye për ndarje ka dhënë ‘diferencat të papajtueshme’ mes tyre. Çifti i dha fund martesës së tyre disa mujore dhe gjithashtu lidhjes 10-vjeçare që kanë patur.

Ndërkohë duket se Miley ka nisur një lidhje të re me partneren Kaitlynn Carter me të cilën po shihet shpesh kohët e fundit duke u puthur dhe përqafuar gjatë gjithë kohës.

Ndërkohë Liam pas ndarjes ka marrë një periudhë pushimi nga aktivitetet dhe po qëndron në Australi tek i vëllai. Duket se ky vendim i aktorit ka ardhur pas lajmeve të njëpasnjëshme të lidhjes së re të Mileyt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas deklaratës së Salsano Rrapit në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli”, ku tha se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte

E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”.

Ditën e djeshme, këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha publikoi në Instagram një video ku shfaqej në një avion privat teksa bënte kë

Blogeri i njohur nga Durrësi, Olti Curri kohët e fundit ka ndryshuar fizikisht pasi ka humbur shumë peshë.

Ndarja e papritur e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëri bujë të madhe në media pasi erdhi vetëm pak muaj pas martesës e pas 10 vitesh das

Adelina Ismaili i ka bërë një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, Vali Krasniqi.

Delinda Zhupa ishte një nga ikjet më të fundit nga "Portokallia" për një projekt të ri në Tv Klan.

Këngëtarja Nicole Scherzinger fitoi famë si liderja e grupi të vajzave "Pussycat Dolls" duke shitur 15 milionë albume dhe 40 milionë këng

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio