Lohan do punojë në një klub striptizmi?

15/12/2012 - 22:19

NEW YORK – Një klub i njohur striptizmi është ofruar të marrë në punë Lindsay Lohan. Dhe përveç ofertës për punë, klubi, në një letër që i ka dërguar avokatit të aktores problematike është shprehur i gatshëm të paguajë edhe borxhin prej 230 mijë dollarësh që Lohan i ka tatimeve amerikane.

Në të njëjtën kohë aktores nëse do të pranojë ofertën do t’I paguhen edhe disa muaj qiraje të apartamentit të saj në Beverly Hills, që Lohan rrezikon ta humbasë pasi nuk ka më para. Nëse Lohan do pranojë ofertën për punë ajo do të jetë webmaster per videochat-in në internet të lokalit.

''E dimë që ajo është shpesh në New York,- thuhet në letër,- prandaj do donim që të prezantonte në sitin tonë disa nga shfaqjet që organizojmë”. Mbetet për t’u parë nëse Lohan do ta mendojë seriozisht apo jo ofertën tunduese. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l

Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano.

Që këto nuk janë kohë të qeta për Paris SG, kjo dihej. Por situata nuk pritet të ndryshojë, përkundrazi është përkeqësuar.

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa

Këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat gjatë audicionit të spektaklit "American Idol" në Sunriver, Oregon.

Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen.

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të komentuar nga publiku për lidhjen e tyre të dashurisë dhe deklaratat që

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.