Lori dhe Visi konfirmojnë ndarjen? (FOTO)

19/04/2017 - 23:06

Prej disa kohësh aludohet se trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe partneri i saj Vis Bajraktari nuk janë më në një lidhje së bashku.

Gjatë mbrëmjes së sotme Lori ka publikuar një video në SnapChatin e saj duke marrë përkëdhelje nga dora e një mashkulli. 

Të gjithë menduam se ishte Visi, por vetëm pak minuta më vonë, Bajraktari ka publikuar në këtë rrjet sociale një foto ku shfaqet i veshur sportiv, pra shumë larg djalit që po shoqëron Lorin në një mbrëmje gala. 

Nisur nga këto postime është vënë re gjithashtu se ata tashmë nuk e ndjekin njeri-tjetrin në Instagram. Të ketë përfunduar marrëdhënia e tyre dhe tashmë Lori ti ketë lënë vendin një dashurie të re në jetën e saj? Megjithatë ende një përgjigje e saktë nuk ka ardhur nga asnjëra nga palët lidhur me këtë çështje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea e ka bërë gjithnjë të ditur “nepsin” e tij për ushqime të ndryshme.

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të kënduar së bas

Ajo është një nga nënat e reja më seksi në showbiz-in shqiptar. 

Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena, e cila u shpall “Miss Kosova” në vitin 2010.

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët