Lori Hoxha feston ditëlindjen e 24-t, miqtë VIP në festën e saj (FOTO)

19/10/2017 - 11:03

Vajza e themeluesit të Top Medias, Lori Hoxha feston sot ditëlindjnn.

Fashionistja e njohur i ka nisur festimet për 24-vjetorin e lindjes, që në orën 00:00, kur data ka shënuar 19 tetor.

Ashtu si në çdo 19 tetor edhe këtë vit Lori ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj më të mirë, për të festuar.

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit shqiptar, që janë ftuar për të qenë prezent në ditëlindjen e fashionistes, si Luana Vjollca, Arbana Osmani, Eno Popi, Xhemi Shehu e motra Sara Hoxha dhe Ledion Liço.

E veshur me një fustan gold të shkurtër, të hapur në pjesën e gjoksit, Lori padyshim  që shkëlqente si gjithmonë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Soni Malaj, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por prej disa kohësh edhe për atë europian, është një prej protagonisteve kryesore

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua